حضور ۱۰۰درصدی ثبت نام شدگان کاندیداهای شورای روستا در اسلام آبادغرب - تیتر نیوز

به گزارش تیتر نیوز ؛حسن پیرکرمی دبیر ستاد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان اسلام آباد غرب گفت: از صبح امروز (یکشنبه) با تراکم حضور داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روبرو بودیم.

 

وی افزود: از میان ۸۳۲ نفر ثبت‌ نام‌ کننده تعداد ۱۲۳ نفر برای شوراهای اسلامی شهر و ۷۰۹ نفر برای شوراهای روستایی ثبت‌نام کردند.

 

دبیر ستاد انتخابات شهرستان اسلام آباد غرب ادامه داد: براساس آخرین گزارش ستادهای ثبت‌نام، حجم مراجعه مردم برای ثبت‌نام در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا چشمگیر بوده و از این رو با هماهنگی‌های انجام شده در دو روز پایانی، زمان ثبت‌نام تا ساعت۲۴ تمدید شد تا داوطلبان راحت تر ثبت‌نام را انجام دهند.

 

ایشان افزودند بر اساس سرشماری اخیرجمعیت شهرستان اسلام آباد غرب بیش از یکصد وچهل هزار نفر اعلام شده است و به همین دلیل ۱۳۳شورای روستایی شامل ۱۲۸شورای سه نفره و ۵ شورای ۵ نفره خواهیم داشت و در شهرها نیز ۲ شورای شهر شامل یک شورای ۷ نفره در شهراسلام آباد غرب و یک شورای ۵ نفره در شهر حمیل، از سوی مردم انتخاب می شوند.

 

پیرکرمی تصریح کرد در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا بر مبنای سرشماری جدید ، ۱۰۲۱نفر عضو اصلی شامل ۱۲ نفر در شهرها و ۱۰۰۹ نفر در روستاها از سوی مردم شهرستان انتخاب خواهند شد.

 

ارسال شده توسط مسول امور رسانه و فضای مجازی ستاد انتخابات شهرستان اسلام آبادغرب (هوشنگ رزم دیده) 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد