ثبت نام آن جوانمردکرمانشاهی وهن نظام است یا ادعای کاندیدای مشهوری که قول یارانه ۵۰۰ هزار تومانی می دهد؟ - تیتر نیوز

در این یادداشت آمده است: آن جوان پس از ثبت‌نام گفت من می‌دانم رئیس‌جمهور نمی‌شوم، اما آمده‌ام صدای محیط‌زیست را بلند کنم و بگویم رئیس‌جمهور آینده هرکس می‌شود فکری به حال محیط‌زیست کند. او در فرازی دیگر می‌گوید جوانان باید کار کنند تا بیکار نشوند بیکاری مسأله نیست، کار مسأله اصلی است.

 

آیا حرف آن سیاستمداری که می‌گوید به هر نفر ۵٠٠٠هزار تومان یارانه می‌دهم وهن نظام است یا آن جوانی که می‌گوید اگر رئیس‌جمهور شوم هاشمی را وزیر بهداشت می‌کنم و یا معاون اولش می‌کنم یا آن مردی که می‌گوید اگر رئیس‌جمهور شوم ظریف را وزیر امورخارجه می‌کنم. آیا حرف آن سیاستمداری که شعار می‌دهد ظرف یک‌سال درآمد دولت را دو برابر می‌کنم وهن نظام است یا آن نوجوان پس از ثبت‌نام می‌گوید برنامه‌ای برای ریاست‌جمهوری ندارم فقط آمده‌ام بگویم هستم مرا ببینید.

 

پدیده شیرین این انتخابات حضور مردمی است که دیده نمی‌شوند و این‌گونه صدایشان را بلند می‌کنند بسیار لطیف و صادقانه نه با طلبکاری، دروغ و ریا. راستی حماسه‌های جهادی رونق و تولید و عدالت و عظمت چگونه یک‌شبه فرو ریخت و تبدیل به شیون و عزا و بیکاری شد آیا آنهایی که تا سال ٩٢ می‌گفتند ما جهان را فتح می‌کنیم ما همه دنیا را مدیریت می‌کنیم و هر روز گزارش پیشرفت‌های نجومی می‌دادند و ایران را تنها بهشت روی زمین نام می‌بردند امروز نتیجه کارشان کجاست؟ وهن نظام را باید در حرف‌ها و وعده‌های دروغ جست‌وجو کرد نه حضور چند شهروند دست و پا کوتاه از همه جا. راستی نتایج معجزه هزاره سوم کجا رفت؟ آیا آن معجزه وهن نظام نبود؟

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد