مشروح سخنان فاطمه هاشمی در جمع مردم کرمانشاه - تیتر نیوز

فاطمه هاشمی گفت: آقای روحانی کشور را که از خط اصلی منحرف شده بود به ریل بازگرداند.

 فاطمه هاشمی امروز (۱۶ اردیبهشت) در مراسمی که در تالار شهید بهشتی کرمانشاه برگزار شد گفت: مردم ایران و خصوصا مناطق مرزی در زمان جنگ سختی‌های زیادی کشیدند و این سختی با شدت زیادی در دوران سازندگی نیز ادامه داشت.

وی با بیان اینکه بعد از دوران سازندگی شاهد روی کار آمدن دولت اصلاحات بودیم، افزود: متاسفانه بعد از دولت اصلاحات، دولتی روی کار آمد که باعث شد هرچه داشتیم از دست برود وما باید از آن دوران درس بگیریم و نگذاریم دوباره تکرار شود.

فرزند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با اشاره به اینکه درآمد ایران از نفت در آن دوره بیشترین میزان بود، ادامه داد: برای این درآمد کار مفیدی انجام نشد، میلیاردها ریال از آن را صرف کارهایی کردند که برای خود تبلیغ کنند.

هاشمی معتقد است، کسانی در آن دوران بر مسند قدرت نشستند که که نه تنها دلسوزر مملکت نبودند، بلکه برای نابودی آمدند و نباید اجازه دهیم تجربه تلخ سال ۸۴ دوباره تکرار شود.

وی اظهار کرد: مردم نباید اجازه دهند آن گروه دوباره به مسند مدیریت کشور بازگردند، زیرا این‌بار شرایط کشور فرق دارد و در صحنه بین‌الملل مشکلاتی وجود دارد که دشمن آماده است از کوچکترین اشتباه ما استفاده کند.

فرزند مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در ادامه از عملکرد دولت آقای روحانی یاد کرد و در خصوص دلایل انتخاب وی نیز خاطرنشان کرد: آقای روحانی با سختی تمام کشور را چهار سال اداره کرد، سختی و تخریب‌هایی که هنوز هم ادامه دارد را تحمل کرد، اما از آبروی خود برای نجات کشور گذاشت و کشور را که از خط اصلی منحرف شده بود به ریل بازگرداند.

به گفته هاشمی، در دولت بعد ثمره زیرساخت‌هایی که طی چهار سال آقای روحانی فراهم کرده خواهیم دید و نباید اجازه دهیم این مسیر عوض شود.

این فعال سیاسی دولت آقای روحانی را وارث بدهی‌ها دانست و اظهار کرد: آقای روحانی دنبال اصلاح اتفاقات گذشته بود.

فرزند مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با انتقاد از برخی صحبت‌هایی که در مناظره‌ها مطرح می‌شود، ادامه داد: برخی مسائلی را مطرح می‌کنند تا مردم ناامید شوند و با خود بگویند فرقی ندارد که چه کسی سر کار می‌آید.

هاشمی گفت: هریک از ما باید پیام‌آور برای دیگران باشیم، چهره به چهره با آنها صحبت کنیم و به آنها یادآوری کنیم سرنوشت چهار سال و سال‌های بعد با این انتخابات مشخص می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر با صندوق‌ها قهر کنیم به ایران و خودمان ظلم کرده‌ایم، ما به عنوان ایرانی مسلمان وظیفه داریم از جمهوری اسلامی دفاع کنیم و مهمترین نکته در قانون اساسی جمهوری اسلامی این است که مردم در تعیین سرنوشت خود مشارکت کنند.

فرزند مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از سخنان حضرت امام خمینی (ره) یاد کرد و افزود: ایشان تاکید داشتند انقلاب دست نااهلان نیفتد، این نااهلان قرار نیست از خارج کشور باشند و گاهی بین خود ما هستند.

 

 

برچسب ها : ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد