استاندار کرمانشاه: هرگونه تبعیض در زمینه استخدام جوانان اهل حق، غیرقانوی است - تیتر نیوز

به گزارش تیتر نیوز ؛ اسدالله رازانی در سفر کاری یک روزه به کوزران گفت: طی دهه های گذشته خدمات عظیم و گسترده ای از سوی نظام جمهوری اسلامی به مناطق روستایی و بخش ها و شهرستان های مختلف صورت گرفته است، بگونه ای که اگر به دو دهه قبل بازگردیم مشاهده می کنیم که راهی طولانی و افتخارآمیز را طی کرده ایم و خدمات بسیار درخشانی انجام گرفته است.

استاندار کرمانشاه ادامه داد:  درخت تنومند انقلاب اسلامی با وجود تحمل ۸ سال جنگ تحمیلی و پذیرفتن خسارات بسیار و تداوم دشمنی ها و تحمل تحریم های بین المللی همچنان استوار به رشد خود ادامه می دهد و توانسته کارهای بزرگی انجام دهد.

 
این مقام عالی استان افزود: در سالهای ابتدایی انقلاب، بسیاری از زنان موقع زایمان دچار مرگ می شدند و یا بسیاری از نوزادان در بدو تولد از میان می رفتند و درصد زیادی از بچه ها و به خصوص دخترها به دلیل کمبود مدارس روستایی از تحصیل باز می ماندند، ولی اکنون روستاها داری مدارس و امکانات تحصیلی هستند و از آب، برق، مخابرات و راه مناسب برخوردارند و اکثریت قریب به اتفاق روستاهای بالای ۲۰ خانوار گاز رسانی شده اند.

وی در ادامه از برخی کارها در حوزه عمرانی خبر داد و افزود: ترمیم آسفالت جاده کوزران به کرمانشاه یکی از مطالبات مردم منطقه است و این کار به زودی انجام می شود. همچنین سیستم فاضلاب شهری کوزران نیز اجرایی میشود.

 وی درادامه اظهار کرد: بر اساس تعالیم امام (ره) و قانون اساسی و فرهنگ انقلاب هرگونه تبعیض در این کشور جایی ندارد و اصولاً مردم ما انقلاب کردند تا این تبعیض ها را از میان ببرند.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: هرگونه تبعیضی در زمینه استخدام جوانان کرمانشاهی و از جمله جوانان اهل حق غیرقانونی است و هر کس به مشکلی در این زمینه برخورد  کرد به استانداری کرمانشاه منعکس نماید تا پیگیری کنیم.

وی از جوانان بخش کوزران خواست برای اشتغال، تنها منتظر دولت نمانند و خودشان به تلاش و ایده پردازی بپردازند و از ظرفیت های حوزه کشاورزی، گردشگری و صنایع دستی کوزران برای اشتغال زایی استفاده کنند و دولت نیز حامی آن ها خواهد بود.

این مقام عالی استان در مورد وضعیت طرح سامانه سردسیری نیز گفت: این طرح در مرحله مطالعه است و وزارت نیرو در مورد توجیه اقتصادی آن دچار تردید است و مذاکرات و پیگیری ها در این زمینه ادامه دارد.

رازانی همچنین از رأی ۸۵ درصدی مردم بخش کوزران به دکتر روحانی و حمایت آن ها از تداوم دولت تدبیر و امید قدردانی کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد