جدال بر سر گلخانه اسلام آبادغرب/ مدیرعامل بانک کشاوری کرمانشاه سخنان استاندار را تکذیب کرد!!/یک ریال دریافت نشده است!! - تیتر نیوز

تیتر روزنامه نقدحال در گفتگو با مدیرعامل بانک کشاورزی استان کرمانشاه در واکنش به سخنان اخبار اخیر مبنی بر دریافت بودجه گلخانه شهرستان اسلام آبادغرب از صندوق توسعه ملی و متوقف شدن آن / در این تیتر با صراحت به کلمه “شایعه” اشاره شده است، درصورتیکه اولین شخصی که خبر از بودجه و متوقف شدن گلخانه را رسانه ای کرد،استاندار محترم بودند، این در حالی است که دکتر فلاحت پیشه نماینده اسلام آبادغرب چند روز پیش در صحن علنی مجلس درخصوص این گلخانه به وزیر جهاد کشاورزی تذکر داد، 

 

 پاسخ مدیر بانک کشاورزی استان کرمانشاه به یک شایعه

درپی انتشاراخباری مبنی برتوقف پروژه شهرک گلخانه ای ۵۶ هکتاری شهدای اسلام ابادغرب با اعتبار۵۵۰ میلیارد ریال واشتغالزایی ۳۰۰ نفر، مراد علیمردانی مدیراین بانک گفت: فرایند اعطای این تسهیلات ازسال ۹۵ آغازشد که پرداخت آن منوط به تهیه اسنادی ازسوی مجری طرح ومدیرعامل شرکت کوثر بوده است.

وی افزود:در یکماه اخیربرخی اسناد و قرارداد رهنی به دفترخانه ارسال شده است. با تکمیل اسناد مناقصه پیمانکار و به محض گرفتن امضا، پرداخت تسهیلات نهایی خواهد شد.

علیمردانی گفت: این وام ازمحل صندوق توسعه ملی است و به دلیل اینکه تاکنون اسناد لازم جهت ترهین تسهیلات، آماده نشده و در دست تهیه است. این مبلغ نزد بانک تودیع و نگهداری می‌شود. شایان ذکراست تا الان یک ریال هم در اختیارشرکت اقتصادی کوثر قرارداده نشده است.

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد