سه نیمه شب !!! ؛ تاسف وتاثرم برای آتنا و صدها آتنای دیگر خواب از چشمم ربوده /دکتر مجید حسینی - تیتر نیوز

مجید حسینی

هر روز هزار خبر در باره موی سر دختران و ساپورت هایشان میشنویم و همه دادسخن میگویند که وای برما خدا روی گردانده است و نعمتهایش را دریع کرده . آی مردان بی عیرت نمیشود موی سر زنان و دختران و خواهرانتان را بپوشانید و ساپورتهایشان را مبدل به شلوارهای گشاد کنید ؟
فیلم ها برای لاک جیعشان و انگاه هدایتشان می سازیم
گشت های ریز و درشت و محسوس و نامحسوس برای اینکه مباد دخترکی خدای نخواسته زیر گردنش پیدا باشد و هزاران بخشنامه و خط و نشان و نمایشگاه برای مد سر و مد چادر و نوع و رنگ پوشش و ….
نه اینکه الان بخواهم قصاوت کنم این ها را نه ! خوب و بدش را باید بعدا در بوته نقد مشخص کرد .
ولی قربانتان بروم مسوولان عزیز و دیندار و متعهد و متخصص !! آقایان شهردارها و فرمانداران و صاحب منصبان که در صف اول هر همایشی حاصرید و ناظر و بل سخنران و همه چیز دان لحطه ای فکر کنید که این آتنا در پارس اباد نیست و دختر دستفروش بیچاره ای هم نیست در شهر شما و خانه شما و فرزند خود شماست ؟ ایا نباید امشب را در حسرتش بیدار بمانید ؟ ایا بر سرو صورت خود نمی کوبید ؟ ایا دریع نمی ورزید کاش بجای یک نمایشگاه حجاب یا یک سخنرانی افتتاحیه یا کلاس هنری و یا فیگور گرفتن در مقابل دوربین خبرنگاران و پز روشنفکری و مدیر لتیق دادن و فیلمهای ریزو درشت درست کردن و سخنرانی هزار بار تکرار ان خطیب همه چیز دان را گوش کردن یک کلاس پیشگیری برای این پدر و مادرها برای این دخترکان برای این پسرکان برای این اجتماع دایر می کردید . ایا انقدر که اهتمام به بنر حقوق بشر امریکایی دارید اهتمام به ساخت چهارتا صندلی در پیاده روها دارید سالمندی لحطه ای خستگی اش با نشستن بر روی ان به در کند ؟ اگر توالت ساختن انقدر برای شما ارزش محسوب نمیشود بدانید که روزی جهانی بنام توالت در جهان هست که وجود انرا برای ارامش بشریت صروری دانسته است ! اگر فقط بساط دستفروشان را به هم ریختن عبادت و مسوولیت و وظیفه محسوب می گردد بدانید جلوگیری از حرام خوری و رشوه و اختلاس و کارشکنی کارمندانتان افصل وطایف و عبادات است .
اگر متکدیان را جمع کردن هنر اداره کردن شهر است رفع نیاز انان و ایجاد گرمخانه بسی صوابمندتر از ان است ! اگر نصب بنر مرگ بر این و ان نشانه انقلابی گری است نصب چهار بنر در زمینه هشدارهای اجتماعی بسی انقلابی تر از هر فریادی است ! اگر جهد در ساختن مسجد و امامزاده و عیره نشان مسلمانی است دستگیری از شهروندان نیازمند و ناتوان وبلکه توانمندسازی اجتماعی هم شیوه ای از سیره اولیا الهی است ! اگر همایش و سخنرانی و جلسه کارساز و پیش برنده امور است یقین بدانید عمل کردن و بموقع امدن و به وقت رفتن و از کار کاهلی نداشتن و سستی و کژی نورزیدن امور را دوچندان پیش میبرد !
تا کی باید شاهد این جنایات باشیم یکبار خفاش شب و روزی دیگر عقاب روز و گاهی جانی در مشهد و دیگر گاه مختلسی در لباس جنتلمن و روزگا ی حقوق نجومی و باز هم سهم خواهیهای کادب از سفره انقلاب و بعصا ویلاها و املاک نجومی و و….
شرم باید کرد وقتی قوه قصاییه میگوید بیش از یکصد قاصی تعلیق شده اند و دادگاهی رییس سابق ارگانی را انفصال خدمتی میدهد و فلان کس هم به جرم خیانت و اختلاس به بازداشت می رود .
روحانیت معطم چرا در منابر خود از مسوولان بازخواست نمی کنند و چرا مردم را از این اسیبها اگاه نمی کنند
اعتیاد خودکشی ماهواره اینترنت اسیبهای نقابدار و بی نقاب ریزو درشت و ….
سهم مردم از این منابر از این همایشها از این جلسات از این نمایشها و سخنرانیها و . .. کجاست ؟
ایا فقط باید از سیاست گفت ؟ این جناح ان جناح را بکوبد و برعکس ؟
ایا برای مادر اتنا سیاست الان معنا دارد ؟ ایا اصول گرا و اصلاح طلب معنا دارد ؟ ایاچه کسی وزیر است و چه کسی نیست معنا دارد ؟ او الان صاحب اعوشی خالی از حس مادر بودت است ؟ تمام دنیایش اتنا بود تمام دینش اتنا بود تمام سیاست و اصول و اصلاح و چپ و راستش اتنا بود که الان نداردش
بخاطر خدا کمی بیشتر از حرف به این مردم اهمیت دهیم . کمی بیشتر به معطلات روحی و روانی مردم بپردازید
بگدارید مردم محبت را تجربه کنند . شادی را تجربه کنند . بودن باهم را تجربه کنند . بربط بنوازند دف زنند . اواز بخوانند و خدا را در شادی هم بیابند . اندوه و اندوهناکی حاصلش طعیانی است که شیطان در عمو اسماعیل !!!! آتنا ایجاد کرد که قطعا سخت پشیمان است که البته سودی برایش ندارد و با این عمل هوس انگیز ابلهانه مرگ معنوی فرزندان خود را هم رقم زده است .
یاد بگیریم مدیریت یک نظم اجتماعی و قانونمندی را باید به دنبال داشته باشد که اگر این قاعده و قانون از دل ان بر نیاید یعنی مدیر نیستید و البته اول از خود شروع کنید و بعد زیر دستانتان تا فراگیری ان به جامعه برسد .
مدیران صبح شد . در نمازهایتان برای خود ناله کنید و از اتناهای این سرزمین طلب حلالیت شاید قصورتان بخشیده شود
شاید
شاید

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد