سلیمانی خبرداد :امکان ادامه تحصیل برای تاکسیرانان کرمانشاه - تیتر نیوز

 

به گزارش تیتر نیوز ، سجاد سلیمانی گفت: در ادامه تلاش‌ها و برنامه‌های سازمان جهت ارتقا تحصیلی تاکسیرانان، رایزنی‌هایی با ریاست مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری انجام دادیم تا زمینه‌ای فراهم شود تاکسیرانان فعال در سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه بتوانند ادامه تحصیل دهند و موافقت این موسسه را با تخفیفات ویژه شهریه برای رانندگان تاکسی گرفتیم.

 

وی خاطرنشان کرد: براین اساس تاکسیرانانی که دارای مدرک تحصیلی دیپلم هستند برای ادامه تحصیل می‌توانند در مرکز علمی کاربردی ثبت‌نام کنند. سلیمانی پذیرش دانشجو در این موسسه را شامل مقاطع کاردانی در رشته‌هایی چون تاکسیرانی ترافیک شهری، امداد و نجات شهری، معماری، خدمات الکترونیکی شهر و…… اعلام کرد و افزود:

تاکسیرانان محترم می‌توانند برای تحصیل در رشته موردنظر خود به سایت ثبت‌نام این مرکز تا تاریخ ۱۹/۵/۹۶ با آدرس www.sanjesh.org مراجعه و ثبت‌نام نمایند. وی ابراز امیدواری کرد با همکاری‌های به وجود آمده بتوانیم زمینه ادامه تحصیل تاکسیرانان با شرایط مطلوب را فراهم آوریم.

 

سلیمانی تصریح کرد: سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه همواره سعی کرده با برقراری تعامل مطلوب با ارگان‌ها و سازمان‌های دیگر خدمات رفاهی موردنیاز تاکسیرانان را برای آنان فراهم کند. مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه عنوان کرد:

در این راستا یکی از اقدامات سازمان عقد قرارداد تفاهم با اصنافی است که برای ارائه خدمات رفاهی با شرایط ویژه آماده همکاری با این سازمان هستند و در این زمینه اقدامات خوبی هم انجام و قرارداد تفاهم‌های متعددی نیز عقد شده است.

 

گفتنی است آدرس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری‌های کرمانشاه واقع در میدان آزادگان، ابتدای شهرک صدرا روبروی تالار انتظار، و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن‌های ۳۷۲۵۸۴۸۳، ۳۷۲۰۴۰۳۰ تماس حاصل نمایند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد