معلمی که یک شبه معاون سیاسی یکی از شهرستان های استان کرمانشاه شد! - تیتر نیوز

 

 

استاندارمحترم کرمانشاه جناب آقای دکتررازانی
 آیا می دانیدکه:

 

تعدادی ازمدیران زیرمجموعه حضرتعالی با انتصابات سفارشی و فرا قانونی و خارج از عرف که متاسفانه در بعضی از فرمانداری هاهم به چشم می خورند و بعضا نیز با ارتباطات غلط  در دولت های مختلف پست و مقام داشته اندامروز هم دردولت تدبیروامیدبواسطه نداشتن پشتوانه فکری قوی و پتانسیل علمی وزنه هایی بس سنگینی برای پاهای دولت در توسعه زیر ساخت ها و حذف موانع عمرانی در مناطق محروم شده اند؟

 

آیا می دانید که باحکم حضرتعالی یک معلم یک شبه معاون سیاسی فرمانداری شهرستان می شود؟(ضمن عرض پوزش از معلمان وفرهنگیان گرانقدر)

 

آیامی دانید که بعضی ازفرمانداران انتصابی دردولت تدبیروامید آتش سوزی جنگل ها ومراتع را کمتراز یک بیستم خسارات وارده گزارش می دهند?

 

آیا می دانید که سهم ایثارگران درچینش مدیریتی استان کمتر از آنهایی است که حتی ازجنگ ۸ساله هم گریزان بوده اند؟

 

آیامی دانیدکه برخی ازکارشناسان مستقر درفرمانداری ها وبخشداری ها اگردربدوخدمت بادرجه گروهبانی استخدام می شدندامروزبا۲۸_۲۷سال خدمت ومدرک کارشناسی ارشدودکتراجزءسرداران نظام بودند؟

 

آیاوقت آن نرسیده است که مدیران و مسئولان ناراضی تراش واکاوی و به فراموشی سپرده شوند؟

 

 آیامی دانید که عملکرد ضعیف و بد برخی مدیران موجب ایجاد بدبینی نسبت به نظام و صدالبته دولت دکتر روحانی شده است؟

 

آیامی دانیدکه انتصاب برخی ازمدیران نزدیک به لیدرخاصی درپست های اجرایی سند مظلومیت عامه مردم ازخدمات دولت است؟

 

 

لذاآن‌چه که به مکانیسم نظارت مردم بر کارگزاران لطمه‌ی اساسی واردمی کند این است که برخی ازکارگزاران دولت به جای انجام وظیفه‌ی راستین خود که قانون بر آن تاکید دارد به کارهایی می پردازند که گاهی درست خلاف آن تعهدی است که به مردم داده‌اند! 

 

راستی اگر مدیران ارشداستان در چیدمان مدیران اجرایی دخالت مستقیم داشته باشند در روند نظارت بر کار مدیران- که اصلی‌ترین وظیفه‌ی آنان است- خللی ایجاد خواهدشد؟
 اگر کارگزاران دولت، عامل گروهی خاص شوند(که شدند) بیم آن می‌رودنوعی مماشات و کنار آمدن صورت گیردکه درنهایت حقوق مردم پایمال شده و سر مردم بی‌کلاه  بماند.
  آیاکارگزاران محترم دولت در قبال چیدمان مدیران ناکارآمد، حاضرند به مردم پاسخگو باشند؟

 

به نظر می‌رسد اگر قرار است دولت در سطح ملی و در سطح استان‌ها- استانداران محترم به پیشنهادعده ایی خاص که امروزه درراس هرم اجرایی استان باتصمیمات فامیلی وخانوادگی مدیریت استان را چیدمان می کنند بهترآن است که آشکارا و بدون لفافه و پرده پوشی این کار صورت گیرد و برشیوه‌ی خدمت رسانی به مردم نظارت بی‌رحمانه داشته باشد.

 

                  والعاقبه للمتقین

 

حسن پیرکرمی کارشناس مسائل سیاسی و از کارکنان فرمانداری شهرستان دالاهو

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد