به بهانه  انتصاب استاندار جدید کرمانشاه هوشنگ بازوند - تیتر نیوز

 

 

اسدالله رازانی در حالی  سابقه مدیریتی استانداری کردستان در دولت اصلاحات را در کارنامه خود داشت و  یک دوره هم مدیر عاملی بنیاد باران را تجربه کرده بود که پس از ناکامی رضایی بابادی در اداره امور استان کرمانشاه و انتصاب ایشان بعنوان استاندار کرمانشاه در نخستین روز  ورود خویش به کرمانشاه در مراسم معارفه اش که با حضور مقیمی معاون سیاسی وقت وزیر کشور برگزار شد  برنامه کاری خود را تحول در استان کرمانشاه عنوان کرد ه بود  ، اما در عمل در مدت حضورش در کرمانشاه نه تنها هیچ تحولی به بار نیاورد بلکه دستاورد حضورش در کرمانشاه  به افزایش نرخ بیکاری هم منجر شد ه است .

اواضح است او نه کرمانشاه  راشناخته و نه توانسته است  دستاورد مهمی از خود به یادگار بگذارد . یقینا خاطره حضور  رازانی برای کرمانشاهیان تلخ خواهد بود.

او نتوانست همراهی توانا  و مدیر ی خلاق وکار آمد  وپرتلاش برای دولت تدبیر و امید باشد.

 

 

شاید دیگر دوران استفاده  و بکارگیری این قبیل افراد در دولت ها به پایان رسیده باشد اگر به تئوری اصل بی کفایتی  توجه  شود.

 

 

با این وجود کرمانشاهیان در انتخابات ریاست جمهوری مشتاقانه ۶۸درصد  از آرای خویش را بنام  دکتر حسن روحانی به صندوق ریختند تا  همراهی تمام  قد  خویش را با دکتر روحانی اعلام نمایند و اکنون چشم براه آن هستند تا استاندار جدید هوشنگ بازوند بتواند گره از کار فرو بسته کرمانشاه بگشاید 

 

 

بنظر میرسد انتصاب هوشنگ بازوند بعنوان استاندار کرمانشاه انتخابی استراتژیک باشد کاری که دولتمردان تدبیر و امید باید چهار سال پبش انجام  میدادند. هوشنگ بازوند در حالی مدیریت ارشد استان کرمانشاه را عهده دار میشود که  خرابه ای را با انبوهی از مشکلات بحران زا  تحویل میگیرد  .(نرخ بیکاری۲۵٫۱-بیکاری۶۰ درصدی بانوان تحصیلکرده جوان – نرخ بیکاری ۳۸٫۶اسلام آباد غرب که بعنوان بیکارترین شهر کشور از میان مجموع ۴۲۹ شهرستان کشور  به  ثبت  رسیده  است -)شاید که شادی از دست رفته را به کرمانشاهیان باز گرداند  در این میان لازم  است همه وی را در انجام این مهم یاری نمایند.

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد