نامه سرگشاده یک فعال سیاسی به استاندار کرمانشاه - تیتر نیوز

نامه ی سرگشاده حسن پیرکرمی فعال سیاسی به مهندس بازوند استاندار کرمانشاه

 

جناب آقای مهندس بازوند استاندار محترم کرمانشاه

 

سلام علیکم

بدون تعصب بایدگفت که سال هاست کام مردم استان کرمانشاه به حلاوت خدمت مخلصانه ومفید مسئولان شیرین نشده است خدمتی که ازفرط اخلاص وتوفیق وکارآمدی برای مردم مظلوم وبی پناه کرمانشاه متصوروملموس است خدمتی که نتیجه وماحصل آن به عنوان چهره ایی شاخص ،بنام وشناخته شده درکشورمشهودنیست. مهم نیست نام من چیست؟ مهم نیست از کدام گوشه استان کرمانشاه برای حضرتعالی نامه می نویسم.
امابایدبگویم نام من هم نام همه مردان این سرزمین است سرزمینی که مردمان آن سال های متمادی چه قبل ازانقلاب وچه بعداز انقلاب به دلیل ناکارآمدی مدیران رخوت زده دررنج ومرارت امرارمعاش می کنند.
نمی خواهم از طرف دیگران حرف بزنم و به دورغ بنویسم نامه جمعی از مردم شهرستان…،هر چند مطمئنم اگر این طومار در میدان هریک ازشهرهای استان کرمانشاه گذاشته شود بی نهایت تن از مردم پای آنرا امضا خواهند کرد .
من و به عبارتی بهتر است بگویم ما سال هاست با غم و شادی های کرمانشاه آشناییم و البته هیچ گاه هم به یاد نداریم که مدیرانی خدمتگزار در کنار مان بوده است .
اینک نیز به عنوان یک شهروند کرمانشاهی دست به قلم برده ام تا از درد و رنج استانم بگویم و بنویسم . ازاستانی که بعضی ازشهرهای آن به دلیل بیکاری کمرشکن جوانان تحصیلکرده وفرهیخته و با وجوداین همه مهاجرت گسترده چند سال دیگر خالی از سکنه می شوند که در آن زمان، دیگرهیچ اعتراضی نه به حضرتعالی و نه به هیچ کس دیگری نخواهیم داشت.
می خواهم ازاستانی بگویم که انگار در نقشه ی کشورجمهوری اسلامی ایران که جنابعالی استاندارش باشید جایی ندارد و چونان جزیره ای دور افتاده است .
می خواهم ازاستانی بگویم که علی رغم وجود جوانان مستعد و چهره های توانمند سیاسی و اجتماعی ، فرهنگی و علمی هنوز شمیم اعتدال به آن نرسیده است لذاشایسته نیست کرمانشاه بااین همه جوان مستعد درمحرومیت وبحران بیکاری دست وپابزند. .
می خواهم ازشایستگی مردمی بگویم که دوشادوش انقلاب ورهبری حماسه آفریدندوشایستگی آنهابه درستی ادانشده است.
جناب آقای بازوند
مردم استان کرمانشاه دلواپسند؟دلواپس رخوت وتنبلی که درمدیریت استان کرمانشاه موج می زند.
دلواپس کم تحرکی وکم کاری مدیرانی که تنها به بقای صندلی خودمی اندیشند.
دلواپس مدیرانی که انگاربه خوابی گران رفته اند.
دلواپس مدیرانی که انگارمادرزادمدیربه دنیا آمده اند. دلواپس مدیرانی که بدون هیچ تحرکی سال هاست برمیزهایشان تکیه کرده اندمیزهایی که خسته ازمدیران تکراری،آرزومندنیروهای پرتحرک وشایسته اند.
دلواپس مدیرانی که بهارمی آیداینهاهستند.پاییزازراه می رسداینهاهستند.احمدی نژادباشد اینهاهستند.روحانی باشداینها هستندوآنچنان قواعدبازی برای ماندن آموخته اند که هیچ راهی برای کنارزدن آنهاوجودندارد.
استاندارمحترم کرمانشاه:
بایدبه عرض برسانم علی رغم آوازه شجاعتی که درنیک نامی حضرتعالی وجودداردمدیران استان کرمانشاه را چه عرض کنم بلکه ازهیبت وبرخوردعلی واربودن جنابعالی تن مدیران استان های همجوارنیز به لرزه درآمده است شایسته نیست بااین توصیف هنوزهیچ تغییری دربدنه مدیریتی استان کرمانشاه انجام نشده است ونورچشمی های همان کسانی برمسند قدرتند که وزرای دولت رایا کارت زرد می دهند ویا استیضاح می کنند.
دلواپس ازاینکه همیشه مقام اول کشور راازحیث کم برخوردار،بیکار،طلاق،خودکشی و…راکسب کرده ایم.
دلواپس ازاینکه مردم انتطاردارنداستاندارمحترم مصدراموررابه دست افرادلایقی بسپارندکه عمرگران خودرادرخدمت کارآمدبه این خاک به میانسالی رسانده اند وبه خوش نامی مشهورندوبااین اقدام روحی نودرکالبدبه احتضارافتاده ی استان کرمانشاه بدمد وبااین اقدام امیدی دوباره احیاکنندتاشایدباتصمیمات ارزشمندحضرتعالی تیرتغییرات به هدف بخوردوکاربه مدیرانی سپرده شودتابخت کرمانشاه چون گذشته راهزن رختش نشوداین عمل قاعدتاازچشم مردم قدرشناس کرمانشاه موثربوده وازداوریشان مصون نخواهدماند.
سلامتی ،توفیق عزت روزافزون جنابعالی راازدرگاه ایزدمنان خواستارم
وشکرالله سعیم
حسن پیرکرمی :فعال سیاسی وازکارکنان فرمانداری شهرستان دالاهو

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد