اطلاعیه روابط عمومی دادستانی اسلام آبادغرب : آغاز تنفس دو ساله وام ها - تیتر نیوز

 اطلاعیه دادگستری شهرستان اسلام آبادغرب درخصوص امهال ۲ساله وام ها

 

باسمه تعالی

شهروندان گرامی اسلام آباد غرب

 

با سلام و احترام ؛ به لحاظ کثرت تقاضای شهروندان از دادستانی شهرستان در خصوص وضعیت امهال تسهیلات بانکی، برداشت های شعب بانک ها و موسسات از حساب شهروندان و ارسال پیامک تسهیلات معوق ، همچنین ظرفیت مناسبی که در اثر امهال ،قطعا بهبود وضعیت معیشتی مردم و روند کسب و کار در منطقه را در پی خواهد داشت؛ لذا با دعوت از روسای محترم کلیه بانک ها، موسسات مالی و اعتباری، پست بانک و با حضور معاون محترم فرماندار و دادستان شهرستان مشکلات موجود، دغدغه های دارندگان تسهیلات و مدیران شعب تا صدور دستور العمل نهایی امهال در سطوح ارشد بانک ها، موسسات و پست بانک مورد بررسی قرار گرفت

مدیران شعب نیز با ابراز خرسندی از این طرح اظهار نمودند که تمام توان خود را جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مشمولین طرح بکار خواهند گرفت.

 

فلذا در صورت تمایل به استفاده از حق امهال تا تدارک ساز و کار رایانه ای و متحد الشکل بانکی لازم است به موارد ذیل الذکر توجه شود:

 

۱. از پرداخت اقساط تسهیلات دریافتی (معوق یا غیر معوق)تا قبل از ۲۱ /۰۸/ ۹۶ خودداری نمایند

 

۲. کلیه پرونده های مطالبات بانکی که در مرحله وصول یا در جریان رسیدگی در دادگستری یا دیگر مراجع است تا دو سال متوقف می شود.

 

۳.حساب هایی که در راستای وصول مطالبات از قبل مسدود گردیده است با مراجعه شخص ذی رفع انسداد می گردد

 

۴. با توجه به برداشت خودکار اقساط در تسهیلات مکانیزه(حساب های لینک شده به اقساط) دریافت کنندگان تسهیلات جهت توقف برداشت به شعبه مربوطه مراجعه کنند یا موجودی حساب متصل به تسهیلات را برداشت کنند.

 

۵.به استثناء بانک کشاورزی لزومی به حضور گیرندگان تسهیلات نزد شعب نمی‌باشد و تسهیلات دریافتی بدون نیاز به مراجعه مشمول امهال قرار می‌گیرد. 

 

۶.پیامک های ارسالی جهت پرداخت اقساط الزام آور نمی‌باشد

 

روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب اسلام آباد غرب

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد