اطلاعیه دادگستری استان کرمانشاه درخصوص تجمعات اعتراضی اخیر / تمامی اقدامات تحت رصد است - تیتر نیوز

‍ اطلاعیه دادستان کرمانشاه

اقدامات فعالین شکل‌گیری تجمعات غیرقانونی تحت رصد است

 

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه در پی شکل گیری برخی تجمعات غیرقانونی و برهم زدن نظم و امنیت عمومی در کرمانشاه اطلاعیه‌ای صادر کرد.

 

متن کامل این اطلاعیه به این شرح است:

 

 

مردم عزیز، مومن و غیور کرمانشاه

 

نیک واقفید که هیچ مطالبه ای ولو موجه و به حق در بستر ناامنی و با برهم زدن نظم و آرامش عمومی بی شک قابل تحقق نیست.

 

 

همین که دشمنان شناخته شده این مرز وبوم از این وقایع ناخوشایند با اشتیاقی وصف ناشدنی استقبال کرده و حمایتخود را از آن اعلام کرده اند بیانگر آن است که حرکت در این مسیر بازی در زمین دشمن و تلاش برای تحقق خواسته‌های نابجای آنهاست.

 

 

رفتارهای مبتنی بر نقض آگاهانه و آشکار قانون، هتک حرمت اشخاص، اماکن و تخریب اموال عمومی، انسداد معابر، ایجاد فضای وحشت و هراس در خیابان‌ها توام با اقدامات ساختارشکنانه، بازداشتن مردم از کسب وکار و مختل نمودن جریان عادی امور وضعیت قابل تحملی نیست. این اقدامات خاصه تبانی و اجتماع به قصد برهم زدن امنیت جرائمی است که از منظر قاطبه مردم قابل اغماض نبوده و اثبات آن علاوه بر محرومیت آتی مرتکب از بعضی حقوق اجتماعی مطابق قانون مجازات اسلامی مستوجب کیفر شدید است، از همین روی اقتضاء دارد خانواده ها مراقب فرزندان و به ویژه جوانان خود باشند، مبادا ناخواسته به سبب فریب، اغفال یا غلبه هیجان به جرگه افراد مجرم و قانون شکن وارد شوند.

 

 

تاکنون تعداد قابل توجهی از عوامل اصلی تحریک به ایجاد تجمع و هدایت آشوب های خیابانی دستگیر شده اند و از عموم شهروندان فهیم نیز انتظار دارد در شناسایی و معرفی این افراد با پلیس و نیروهای امنیتی همکاری کنند.

 

 

ضمن اینکه تمامی اقدامات اشخاص فعال در شکل گیری و هدایت تجمعات غیرقانونی با ابزارهای فنی تحت رصد دقبق قرار دارد.هرچند ممکن است بنا به ملاحظاتی بلافاصله بر مبنای یافته های میدانی اقدام به دستگیری افراد نشود.

 

 

بدون تردید صف آشوبگران و برهم زنندگان امنیت عمومی از مردم با بصیرتو ولایت مدار کرمانشاه جداست، صدق این مدعا را همگان در راهپیمایی باشکوه ۱۳ دی ۹۶ مردم کرمانشاه مشاهده خواهند نمود.

 

 

به شهروندان عزیز اطمینان می‌دهیم روند برخورد بدون چشم پوشی تا برچیده شدن بساط این افراد فرصت طلب از کف خیابان ها با جدیت و قاطعیت ادامه دارد.

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد